Svadobné video a fotenie

Svadobné foto a Video

Aby ste si úžasné momenty mohli prežiť znova a znova

Svadobné video

Zverte do našich rúk vaše svadobné video a váš úžasný deň bude zvečnený v nádherných emóciami nabitých záberoch.

Zachytíme najkrajšie okamihy vášho veľkého dňa a spracujeme ich do svadobného filmu, ktorý vám umožní prežiť okamihy svadobného dňa aj po mnohých rokoch znova.

Svadobné fotenie

Náš profesionálny fotograf zachytí vo vašich fotografiách radosť aj emócie vás novomanželov aj vašich svadobných hostí.

Fotiť sa môžete v našom foto-video štúdiu, v prírode alebo na inom vami obľúbenom mieste.

Zároveň na náš fotoaparát zachytíme aj celý svadobný deň. Vašich svadobných hostí aj momentky.

Svadobné video

Dron

V niektorých prípadoch môže video z dronu dodať videu zaujímavý pohľad. Pri osobnej konzultácií určite zistíme, či bude dron vhodný aj pre vašu svadbu.

SelfieBox

Vašu svadbu vieme doplniť aj o úžasnú zábavku. SelfieBox. Ide o foto kútik, v ktorom sa vaši hostia odfotia s rôznymi rekvizitami. Na pamiatku si so sebou okamžite odnesú fotku a jednu Vám môžu napríklad nalepiť do svadobnej knihy s odkazom pre Vás.

Héliové balóny

Na vašu svadbu dokážeme dodať aj balóny plnené héliom. Balóny rôznych farieb môžu byť okrúhle, alebo aj tvare srdca, potlačené s vašimi iniciálmi alebo inou symbolikou, ktorá vystihuje vašu svadbu.

Svadobné tlačoviny

Dokážeme pre vás navrhnúť a vytlačiť aj svadobné oznámenia, zasadací poriadok, vyrobiť svadobnú knihu, darčeky pre hostí a ďalšie dôležité detaily, ktoré dodajú vašej svadbe špecifický look.

Váš úžasný svadobný deň

Zachytený na naše objektívy

Váš úžasný svadobný deň, sa snažíme zachytiť v čo najemotívnejších momentoch. Vieme , že zo záberov musí byť cítiť lásku, zábavu, radosť a všetky emócie, ktoré k takémuto dňu patria.

Zajednjte si termín ešte dnes. Tešíme sa...

Aj keď točíme svadby hlavne v okolí Považskej Bystrice, nemáme problém s príjazdom kamkoľvek na Slovensko alebo aj do Čiech.